UA RU

Мішки поліпропіленові

Мішки поліпропіленові — місткі, легкі та зручні

Невибагливість, міцність та легкість — цими характеристиками володіють Мішки пакувальні поліпропіленові. Така упаковка зручна для зберігання та перевезення харчових продуктів, комбікормів, добрив, будівельних сипучих сумішей та матеріалів. Завдяки технології плетіння ниток, повітря вільно проникає всередину тари, запобігаючи псуванню продукції. Купити поліпропіленові мішки від виробника пропонує компанія «Дніпро-Пак» за вигідною вартістю.

Надійні та якісні мішки поліпропіленові: особливості продукції

Наша компанія реалізує великий асортимент продукції, яка стане в нагоді для фасування сипучих виробів, а також для подальшого використання або продажу. Купити Мішки поліпропіленові опт — розумне рішення в плані економії коштів та високої якості упаковки. Міцний матеріал виробу з прошивкою надійно утримує різні продукти, у тому числі будівельне сміття.

Мішки поліпропіленові ціна яких цілком доступна, відрізняються такими параметрами:

  • гарна місткість;

  • доступний до покупки Мішок поліпропіленовий – на 5, 10, 25, 40 та 50 кг;

  • найбільш ходові розміри: 105х55, 75х50 та інші;

  • у виробництві застосовується рукавна тканина;

  • естетичність, непрозорі волокна, білий колір.

Один із найбільш затребуваних для зберігання та фасування форматів — 50 кг. Ідеальний для цукру, муки, круп, овочів, керамзиту. Мішок поліпропіленовий на 10 кг можна використовувати під спеції, фрукти, сільськогосподарські добрива. На нашому сайті замовити Мішки поліпропіленові можна під будь-які вимоги.

Де вигідно купити Мішки поліпропіленові?

Якщо вас цікавить фасувальна продукція з оптимальним поєднанням вартості та якості, придбати поліетиленові мішки в Україні ціна яких прийнятна, ви можете у компанії «Дніпро-Пак». Пропонована нами продукція у широкому асортименті забезпечує надійність та гігієнічність зберігання та транспортування будь-якого товару. Мішки з поліпропілену є екологічно безпечними, придатними для вторинного використання. 

У нашому інтернет-магазині можна оформити замовлення як на оптову партію. Реалізація цієї пакувальної продукції від виробника дає нам можливість запропонувати оптимальні ціни за високої якості.

Зворотний дзвінок