UA RU

Тернопільська обл.

Переглянути асортемент

Поліпропіленовий мішок купити в Тернополі та області

Мішок поліпропіленовий – це спеціальна упаковка для зберігання, транспортування та продажу продуктів харчування, комбікормів та інших сипучих матеріалів. Вони легкі, місткі, компактні та міцні, тому мають беззаперечні переваги перед іншими варіантами пакування. 

Якісні мішки поліпропіленові від виробника

Найкращі поліпропіленові мішки в Тернополі та області випускає компанія «Дніпро Пак». Це найбільший виробник України. Підприємства компанії оснащені новітнім обладнанням, що дозволяє забезпечити найвищу якість та знизити собівартість продукції. Чому замовити мішки в Ланівці, в Почаїві, в Монастириська варто в «Дніпро Пак»? ось лише 3 головні причини:

  • Висока якість. Вона підтверджується відповідними сертифікатами; 
  • Широка лінійка. Представлені варіанти різної місткості – на 5, 10, 25 і найпопулярніші на 50 кг; 
  • Доступна вартість. На цьому питанні детальніше зупинимось далі. 
Окрім того, «Дніпро Пак» - це сервіс, спрямований на турботу про кожного покупця. Співпраця буде не лише вигідною, але й приємною!

Ціна на мішки поліпропіленові в Україні

Ще одна причина замовити продукцію безпосередньо від виробника в Бучач, в Бережани чи в Теребовля – оптова ціна. Це не перебільшення – ціна дійсно приваблива. У цьому ви можете впевнитись, якщо порівняєте наш прайс-лист із вартістю конкурентів.

Доставка мішків поліпропіленових в Тернополі та області

Купити білі поліпропіленові мішки на 5-50 кг оптом ви можете просто зараз – буквально у 3 кліки. При замовленні не забувайте зазначити зручний спосіб оплати (карткою, готівкою), отримання покупки свої контактні дані. Доставка в Тернопільській області займає лише 1-3 робочі дні і здійснюється у всі населені пункти регіону (Кременець, Тернопіль, Збараж, смт Козова, смт Велика Березовиця, Борщів, Заліщики, Хоростків, Копичинці, Шумськ, Чортків тощо).

Зворотний дзвінок