UA RU

Сітка овочева

У наявності
2.75 грн.
Купити
У наявності
3.60 грн.
Купити
У наявності
4.75 грн.
Купити
У наявності
5.15 грн.
Купити
У наявності
2.20 грн.
Купити
2-3 Дні
0.00 грн.
Купити

Сітка овочева — надійний та доступний вид упаковки

Практичний та зручний пакувальний матеріал — сітка з комірчастою структурою, є найкращим рішенням для зберігання, транспортування та реалізації фруктів та овочів. Легка вага, висока міцність, зручність використання, хороша циркуляція повітря — основні переваги такої упаковки. Компанія «Дніпро-Пак» пропонує якісні овочеві сітки-мішки різних розмірів та кольорів.

Якість та розміри овочевої сітки

Завдяки застосуванню матеріалів, вироби мають підвищені характеристики міцності, стійкість ниток на розрив. Зберігати продукцію у сітках можна як у теплих, так і у прохолодних місцях.

Замовити Сітку овочеву можна різних розмірів, залежно від потреб та побажань замовника. Серед асортименту ви знайдете вироби для дрібних та великих партій:

  • Місткістю на 5 кг — розміри 25х39.

  • Із зав'язками сітка овочева 10 кг — 30х47.

  • Зручна сітка овочева 20 кг — 40х60.

  • Сітка овочева 25 кг — 42х62.

  • Для великих партій сітка овочева 40 кг — 50х80.

Сітчасте пакування застосовується для більшості видів овочів. Можна підібрати та купити Сітку овочеву до кожної групи товарів певного кольору, позначивши таким чином дати зберігання, сорти овочів чи фруктів. Так, для цибулі та моркви можна замовити сітку овочеву на 30 кг червоного кольору. Для картоплі — фіолетового.

Овочеві сітки оптом

Підприємство «Дніпро-Пак» реалізує пакувальну продукцію оптом. Дізнатися скільки коштує Сітки овочеві та як оформити замовлення, ви можете на нашому сайті. Якщо вам потрібна якісна упаковка для овочів, звертайтеся. У нас ціна на Сітки овочеві у Дніпрі найпривабливіша, доставка здійснюється по всій території України. Придбання такого пакувального матеріалу дозволить довго зберігати овочеві культури зі привабливим зовнішнім виглядом, а також вигідно виділяючи вашу продукцію серед конкурентів.

Зворотний дзвінок