UA RU

Біг Беги

2-3 Дні
350.00 грн.
Купити

Біг Беги — зручні та універсальні контейнери

Крупногабаритний Мішок Контейнер Біг-Бег — оптимальний варіант для транспортування, пакування та зберігання зерна, харчових продуктів, будівельних матеріалів. Даний вид упаковки чудово підходить для спрощення підйому та переміщення сипучих вантажів, а також зручного складування продукції.

Для виробництва м'яких мішків використовується легке за вагою поліпропіленове волокно з високим показником міцності та зносостійкості. Завдяки цьому контейнер Біг Беги може вміщувати від 300 кг до 2 т. Купити якісні Біг Беги мішки можна з високою герметичністю, що виключає ймовірність висипання вмісту.

Особливості м'яких контейнерів Біг-бегів

Даний тип контейнерів комплектується 4 стропами, виготовленими на основі поліпропіленової стрічки. Кожна стропа розрахована на розривне навантаження близько двох тонн. Це суттєво полегшує процеси завантаження, розвантаження та фасування за допомогою спеціального обладнання.

Міцні Біг-беги купити можна з широкими функціональними можливостями та наступними перевагами:

  • широкий діапазон вантажопідйомності — купити біг бег мішки можна місткістю 300-2000 кг;

  • хороші показники герметичності — ви можете замовити Біг Беги мішки поліпропіленові, щоб надійно захистити вміст від негативного зовнішнього впливу та недопущення утворення вологи;

  • зручність використання — незаповнені контейнери займають мало місця, а заповнені мішки біг бег ціна яких у нас цілком доступна, можна складати у кілька рядів.

Замовити якісні мішки поліпропіленові в компанії «Дніпро-Пак» можна в стандартному або індивідуальному виконанні. Найпростіший варіант конструкції — відкритий верх та глухий низ.

Де купити мішки біг-біг за вигідною ціною в Україні?

Купуючи МКР у нашій компанії, ви гарантовано отримаєте упаковку високої якості, що повністю задовольняє ваші потреби. Це вироби підвищеної міцності багаторазового використання зі зручними ручками. Ціна на мішки біг беги у нас невисока, придбати товар можна оптом.

Зворотний дзвінок