UA RU

Черкаська обл.

Переглянути асортемент

Поліпропіленовий мішок купити в Черкасах та області

Шукаєте мішки в Черкасах та області, які відповідатимуть вашим очікуванням? Великі поліпропіленові мішки, представлені в нашій пропозиції, виявляються абсолютно надійними в будь-якій ситуації. Радимо ознайомитися з широким асортиментом поліпропіленових мішків на сайті нашого інтернет-магазину Dnepr-Pak, а потім купити під замовлення обрані моделі.


Мішок можна використовувати багато разів, міцна структура матеріалу здатна слугувати не один рік. 

Якісні мішки поліпропіленові від виробника

Поліпропіленові мішки від виробника - це ткані мішки з поліпропілену і поліетиленових стрічок, призначені для пакування сипучих товарів, таких як:

 1. Борошно;

 2. Корми; 

 3. Зерно; 

 4. Крупи;

 5. Цукор та інші, а також для овочів і фруктів, і навіть вугілля. 


Поліпропіленовий мішок використовують в:

 • Сільськогосподарській; 

 • Зерно-круп'яній; 

 • Кормовій; 

 • Цукровій; 

 • Хімічній промисловості, а також знаходять інше практичне застосування.

Вони відмінно підходять як для зберігання продуктів в одному місці, так і для їх транспортування в Черкаській області (Чигирин, Жашків, Христинівка, с. Червона Слобода, смт Маньківка, Монастирище і т.д.)

Ціна на мішки поліпропіленові в Україні

Наші поліпропіленові мішки можуть сміливо конкурувати з іншими фірмами, також ми рекомендуємо зробити велике замовлення, адже в нас краща оптова ціна. 


Ціна на товар різниться в залежності від розміру, типу та наявності нанесення логотипу. Пропонуємо низькі ціни на товар та високу якість. 

Доставка мішків поліпропіленових по Черкасах та області

Поліпропіленові мішки по 50 кг - найпопулярніша і затребувана продукція нашої компанії. Це найпростіша тара для різних продуктів навалом. Вони широко використовуються в різних галузях промисловості, наприклад, у харчовій промисловості для зберігання або транспортування зерна, цукру та інших продуктів в місті Черкаси та області (Умань, Сміла, Золотоноша, Звенигородка, Канів та другі міста)


Ми продаємо білі поліпропіленові мішки з високою щільністю, що гарантують відмінну міцність та стійкість до розтріскування та всіляких механічних пошкоджень. Замовити оптом мішки можна в будь-яку точку Черкаської області, наприклад:

 1. Ватутіне;

 2. Шпола;

 3. Корсунь-Шевченківський;

 4. Кам'янка;

 5. Городище та інші.


Компанія Dnepr-Pak гарантує найвищу якість та довговічність нашої продукції.


Переглянути асортемент

Зворотний дзвінок