UA RU

Кіровоградська обл

Переглянути асортемент

Поліпропіленовий мішок купити в Кропивницькому та області

Мішки поліпропіленові – це найпопулярніший варіант упаковки для борошна, круп, комбікормів, інших продуктів харчової промисловості і не тільки. Їх переваги – низька ціна, велика місткість, зручність, легкість і надійність. Тому мішки із поліпропілену обирають виробники продуктів, будівельних матеріалів, товарів для домашніх та свійських тварин і не тільки. Пакування їм потрібне у промислових масштабах, тому потрібен партнер, який завжди забезпечить необхідну кількість мішків і допоможе зекономити. І такий партнер – компанія «Дніпро-Пак». 

Якісні мішки поліпропіленові від виробника

Якщо вам потрібен мішок поліпропіленовий 50 кг в  Олександрівка, в Новоукраїнка або в Мала Виска, не роздумуючи звертайтесь у компанію «Дніпро-Пак». Вона пропонує найкращі умови в Кропивницькому та області для замовлення мішків оптом: 

  • Преміальна якість. Мішки створюються із рулонної тканини високої міцності, на кожному етапі створення проводиться суворий контроль якості;
  • Широка лінійка – представлені мішки місткістю від 5 до 50 кг;
  • Екологічність. Такий варіант пакування забезпечує оптимальні умови для зберігання продуктів харчування;
  • Доступна вартість, яка дозволить виробникам економити;
  • Приємне спілкування, індивідуальний підхід до кожного покупця та чудовий сервіс, який враховує усі деталі. 
Також можливе виготовлення під замовлення мішків нестандартної місткості у будь-яких кількостях (доступні як невеликі партії, так і значні тиражі).

 

Ціна на мішки поліпропіленові в Україні

При замовленні в Олександрії, в Світловодську або інших містах регіону, на вас чекає оптова ціна. Навіть якщо вам потрібно купити невелику кількість пакувальної продукції. Ознайомитись із прайсом ви можете на сайті, і одразу порівняти наші ціни із конкурентами. Ви побачите, що більш вигідної пропозиції просто не знайти. 

Доставка мішків поліпропіленових по Кропивницькому та області

Замовити великі білі мішки від виробника на найкращих умовах можна онлайн, буквально у три кроки: обрати потрібні, додати у кошик та заповнити форму замовлення. Доставка здійснюється у всі населені пункти в Кіровоградській області (Кропивницький, Знам'янка, Устинівка, Новоархангельск, Нова Прага, Петрове, Новомиргород, Побузьке, Олександрія, Смоліне, Власівка, Гайворон, Долинська тощо). Для отримання консультації зв’яжіться із менеджерами компанії по телефонам, вказаним на сайті. 

Зворотний дзвінок