UA RU

Мішки Поліпропіленові на 50 кг

У наявності
5.40 грн.
Купити
У наявності
5.64 грн.
Купити
У наявності
7.02 грн.
Купити
У наявності
8.16 грн.
Купити

Поліпропіленові мішки — найекономніша, надійна та зручна тара

Надійна та міцна упаковка, як поліпропіленові мішки дозволяє оптимізувати вантажні операції, зберігання та транспортування різних вантажів. Купити мішки поліпропіленові в Україні можна в нашому інтернет-магазині і використовувати при упаковці товарів масового споживання. Багато підприємців хочуть купити мішки поліпропіленові в Україні оптом, що особливо вигідно для застосування як тара для фасування та транспортування сипких продуктів.

Різновиди поліпропіленових мішків

Сьогодні купити мішки поліпропіленові від виробника можна в різному розмірному виконанні та щільності. Це універсальна тара, завдяки якій можна організувати зручне фасування сипких товарів для роздрібної торгівлі. Крім цього, можна купити мішки з поліпропілену за індивідуальними розмірами для промислового та побутового використання.

Найпоширеніша і потрібна упаковка в залежності від призначення може бути з різними характеристиками. Так, купити пакувальні поліпропіленові мішки від виробника можна для таких сфер та призначення:

  • Поліпропіленові мішки білого кольору

Даний вид упаковки призначений для зберігання та транспортування сипких матеріалів. У нас можна купити поліпропіленові мішки для муки білого або з нанесенням додаткової інформації. Найбільш поширені такі мішки у харчовій промисловості. Так, для упаковки та зберігання продукції можна купити поліпропіленові мішки для круп, цукру, сухої сировини.

Для сипучих продуктів можна купити поліпропіленові мішки на 50 кг, волокна непрозорі, білого кольору. Є також поліпропіленовий мішок, 105х55, 75 г із вкладишем.

У нашій компанії можна купити мішки з поліпропілену у Дніпрі, стійкі до впливу вологи, що витримують температурний режим від -70 до +100 градусів. Купити поліпропіленові мішки для макаронів ми пропонуємо з міцного матеріалу, тому складування продукції зручне без додаткового оснащення стелажами.

  • Поліпропіленові мішки для овочів

Упаковка, як поліпропіленовий мішок, 105х55, 70 г зазвичай використовується для фасування зерна, бобових, комбікорму, насіння, злаків. Він має високу вологонепроникність, екологічність. Купити мішки поліпропіленові 105х55 можна для тривалого зберігання моркви, картоплі, буряків, різних коренеплодів.

  • Мішки з поліпропілену будівельні

Зазвичай їх виготовляють зеленого кольору. Купити мішки поліпропіленові оптом має сенс під господарські чи комунальні відходи. Таке міцне пакування може мати сірий відтінок. Купити поліпропіленові мішки для будівельного сміття у Дніпрі можна у нашій компанії. Крім надійності, міцності та місткості, мішки поліпропіленові від виробника для сміття мають гарну стійкість, волокна не стираються при тривалій експлуатації.

Переваги використання поліпропіленових мішків

Мішок поліпропіленовий — зручний та недорогий різновид тари, що об'єднав у собі відразу кілька переваг:

  • стійкість до розтягування та вологи;

  • великий асортимент — купити пакувальні мішки в Дніпрі можна з допустимим навантаженням від 5 до 50 кг, а також нестандартних розмірів;

  • хімічно нейтральні, не зазнають гниття;

  • можна купити мішки поліпропіленові з логотипом або нанести графічну або текстову інформацію.

Поліпропіленові мішки в Дніпрі продаються за демократичною ціною, яка може змінюватись в залежності від розмірів, щільності тканини та інших характеристик. За рахунок ламінуючого шару вироби мають посилену поліпропіленову оболонку. Купити мішки поліпропіленові білі можна у нас і при необхідності нанести друк та використовувати упаковку як один із елементів рекламної кампанії.

Зворотний дзвінок