UA RU

Про компанiю

Основною спеціалізацією підприємства ТОВ «Дніпро-Пак» є оптовий продаж поліпропіленових мішків, поліпропіленової овочевий сітки, поліпропіленових контейнерів, Біг-Бег.

Один з напрямків підприємства - оптова торгівля паробарьером і гідробар'єром.

Наше підприємство протягом ряду років здійснює поставки поліпропіленових мішків в Дніпропетровську і Україні за довгостроковими контрактами на десятки великих промислових підприємств, що працюють в галузі харчової та легкої промисловості.

Фахівці нашого підприємства вже більше 10 років працюють на ринку поліпропіленової тари і зарекомендували себе як стабільні, надійні і висококваліфіковані фахівці.

Тенденції ринку сипучих матеріалів показують, що найкращим рішенням для фасування, транспортування і зберігання виробленої продукції є поліпропіленові мішки, які характеризуються підвищеною міцністю, стійкістю до гниття, вигинів, морозостійкості і прості у використанні.

Наше підприємство пропонує великий асортимент поліпропіленових ткано-в'язаних мішків під 5,10,25,50 кг фасування. Ми маємо можливість виготовлення мішків за розмірами і технічними характеристиками Замовника.

За бажанням Замовника на мішок наноситься логотип або рекламна інформація до 3-х кольорів методом флексодруку.

Вашій увазі ми представляємо кольорові поліпропіленові мішки, які використовуються, як для фасування, так і для пошиття господарських сумок.

Овочева сітка-мішок - це недорога і практична упаковка для овочів і фруктів місткістю 20,30 і 40 кг.

Завдяки колірним рішенням сітки - Ваша продукція буде приваблива для кінцевого споживача.


Поліпропіленові мішки


Поліпропіленові контейнера або Біг-Бег - це зручні і міцні мішки для транспортування продукції місткістю від 500 до 1500 кг. з різними рішеннями завантаження і вивантаження, а також їх переміщення.

Паропроникаюча захисна плівка «Пароізол Сільвер» призначена для створення захисного шару з внутрішньої сторони теплоізоляції підпокрівельного простору на скатних і плоских дахах.

Водонепроникна захисна плівка «Гидроизол Сільвер» призначена для створення захисного шару з зовнішньої сторони на скатних і плоских поверхнях.


Зворотний дзвінок